JURA STUBLIC I FILM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JURA STUBLIC I FILM

Pišuci blog o Juri i filmu, odlucila sam napraviti i forum, pa eto
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Jura & Film najbolji u Hrvatskoj

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Edv1n




Broj postova : 21
Age : 33
Registration date : 01.07.2007

Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Jura & Film najbolji u Hrvatskoj   Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Emptypon srp 02, 2007 1:50 pm

Ej pozdrav svima,ja sam Edo i iz Varaždina sam mogu reći da nema boljeg banda u Hrvatskoj od Jure & Filma bio sam na 2 koncerata u Zagrebu i stvarno na nijednom koncertu nisam se bolje zabavio od jure i filma,stvarno band kakav bi svaka država poželjela,nadam se da će uskoro biti opet koncert u zg pa da opet dođem,poz cheers
[Vrh] Go down
bananko




Broj postova : 28
Registration date : 02.07.2007

Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Jura & Film najbolji u Hrvatskoj   Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Emptypon srp 02, 2007 4:07 pm

Bok svima (hehe... za sada vas je još samo dvoje) i od bananka.

Bio sam sad na koncertu u dubravi... i još sam ove godine bio na norijadi. Dobru atmosfericu naprave Jura i ekipa. Nije loše, uopće nije loše.
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Jura & Film najbolji u Hrvatskoj   Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Emptyuto srp 03, 2007 7:16 am

Hey pozdrav svima.
Drago mi je što ste postali članovi ovog foruma,tim više što volite juru i film kao ja.Nadam se da ćemo zajedno učiniti da ovaj forum bude što bolji. Smile cheers
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Jura & Film najbolji u Hrvatskoj   Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Emptyuto srp 03, 2007 7:16 am

Hey pozdrav svima.
Drago mi je što ste postali članovi ovog foruma,tim više što volite juru i film kao ja.Nadam se da ćemo zajedno učiniti da ovaj forum bude što bolji. Smile cheers
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
Sponsored content





Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Empty
PostajNaslov: Re: Jura & Film najbolji u Hrvatskoj   Jura & Film najbolji  u Hrvatskoj Empty

[Vrh] Go down
 
Jura & Film najbolji u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
JURA STUBLIC I FILM :: Ovdje možete pisati teme vezane za Juru i film-
Forum(o)Bir: