JURA STUBLIC I FILM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
JURA STUBLIC I FILM

Pišuci blog o Juri i filmu, odlucila sam napraviti i forum, pa eto
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 VELIKA OBAVIJEST!!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

VELIKA OBAVIJEST!!! Empty
PostajNaslov: VELIKA OBAVIJEST!!!   VELIKA OBAVIJEST!!! Emptyčet srp 12, 2007 11:08 am

Pozdrav svima.Otvorena je nova stranica o juri i filmu www.juraifilm.com
Tu postoji i forum pa vas molim da se tu ponovno učlanite
Hvala na razumijevanju
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
Edv1n




Broj postova : 21
Age : 33
Registration date : 01.07.2007

VELIKA OBAVIJEST!!! Empty
PostajNaslov: Re: VELIKA OBAVIJEST!!!   VELIKA OBAVIJEST!!! Emptypon srp 16, 2007 7:27 am

Ej jel ima kakvih novosti o Juri i Filmu, koncert kakav uskoro ?
Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))
cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 23
Registration date : 30.06.2007

VELIKA OBAVIJEST!!! Empty
PostajNaslov: Re: VELIKA OBAVIJEST!!!   VELIKA OBAVIJEST!!! Emptypon srp 16, 2007 8:46 am

Ne znam još ništa
[Vrh] Go down
https://juraifilm.forumcroatian.com
inesmarinovic




Broj postova : 1
Registration date : 03.04.2008

VELIKA OBAVIJEST!!! Empty
PostajNaslov: Re: VELIKA OBAVIJEST!!!   VELIKA OBAVIJEST!!! Emptyuto tra 15, 2008 1:44 pm

Zna li tko kad ce Jura gostovati u Splitu, ili blizoj okolici. ja sam stara obozavateljica, poslijednje godine sam provela dojeci klince, sad sam opet ko nova i Jura uvijek postoji tu negdje u meni. Super je sto postoji blog i forum, ali nema bas novih postova pa me zanima sto se desava. E da je to bilo moguce prije nekih petnaestak godina kada sam ja zarila i palila za Jurom, nitko ne bi bio sretniji od mene. Tada sam mu ja neumorno slala pisma i pjesme koje sam pisala samo njemu. To mi je bila duhovna hrana i sve u zivotu. Normalno sada su se strasti smanjile, ali i dalje tvrdim da je Jura nesto posebno, svaki njegov stih za mene je prica, zivot, slika nedokuciva i shvatljiva samo onima, koji zaista razumiju i zive to sto Jura pise i pjeva.
[Vrh] Go down
bananko




Broj postova : 28
Registration date : 02.07.2007

VELIKA OBAVIJEST!!! Empty
PostajNaslov: Re: VELIKA OBAVIJEST!!!   VELIKA OBAVIJEST!!! Emptyuto tra 22, 2008 3:05 pm

Pozdrav i dobrodošla na forum lol!
Za početak, raspisala si se dosta o Juri... daj reci, jesi li ga možda imala čast upoznati?
[Vrh] Go down
Sponsored content





VELIKA OBAVIJEST!!! Empty
PostajNaslov: Re: VELIKA OBAVIJEST!!!   VELIKA OBAVIJEST!!! Empty

[Vrh] Go down
 
VELIKA OBAVIJEST!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
JURA STUBLIC I FILM :: Ovdje možete pisati teme vezane za Juru i film-
Forum(o)Bir: